KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12756475
nr 1275 6475
Maurice Moberg
(1923-2014), Sverige
Oljemålning, Maurice Moberg (f. 1923), Sverige. "Valvbro", Signerad. Olja på duk, 71x75,5 cm
Maurice Moberg, född i Stockholm 1923, svensk målare och grafiker, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:18:18
15/9 21:31:22
Maurice Moberg
Läs mer om Maurice Moberg